Zapraszamy na wypoczynek letni 2018 w Zaniemyślu

 

 

Zapraszamy na parafialne wczasy w Zaniemyślu nad Jeziorem Raczyńskim w terminie 4 - 10 sierpnia 2018r. (sobota - piątek). BRAK WOLNYCH MIEJSC!

  

Zakwaterowanie: Ośrodek Wypoczynkowy "Bojanowe Gniazdo", o wysokim standardzie, położony bezpośrednio nad jeziorem.

 

BOJANOWE GNIAZDO to nowoczesny ośrodek złożony z kompleksu trzech bloków hotelowo-konferencyjnych mogących pomieścić nawet 120 osób. Ośrodek oferuje gościom noclegi z pełnym wyżywieniem w dobrze i gustownie wyposażonych pokojach dwu- lub czteroosobowych, dwupokojowych studiach oraz przestrzennych i eleganckich apartamentach. W każdym pokoju jest lazienka i ankes kuchenny. Na terenie BOJANOWEGO GNIAZDA znajduje się sala bankietowa/jadalnia, sala konferencyjna oraz dwie salki saminaryjno-warsztatowe. Ośrodek posiada własną kaplicę będącą wspaniałym miejscem modlitwy i rozmyślania. Ponadto, na terenie obiektu znajduje się ogród z placem zabaw oraz miejsce na ognisko i grilla.

 

Wyżywienie: pełne - śniadanie, obiad, kolacja. Pyszna polska kuchnia. Śniadanie i kolacja w formie "szwedzkiego stołu". Obiad 2-daniowy.

 

Transport: autokar

 

Koszt wyjazdu: 525 zł od osoby

  

We wczasach mogą wziąć udział dzieci, młodzież,  także dorośli. Zapraszamy również całe rodziny! Dzieci, które pojadą bez rodziców będą miały zapewnioną opiekę przez Panie nauczycielki z naszej szkoły.

 

Gwarantujemy udany wypoczynek w komfortowych warunkach, przepiękne jeziorne krajobrazy, smaczne jedzenie i serdeczną atmosferę. 

 

 

 

Zgłoszenia przyjmujemy w biurze parafialnym do dn. 30 września 2017 r. (bez jakiejkolwiek wpłaty).


Zarezerwowaliśmy 52 miejsca, ale ostateczną informację o liczbie uczestników jesteśmy zobowiązani podać do dn. 1 października 2017 r., dlatego proszę nie zwlekać z decyzją.....

 

Jak co roku będziemy ubiegać się o dotację z UMiG Jaraczewo oraz dofinansowanie z Caritas Archidiecezji Poznańskiej. Jeśli je otrzymamy wówczas koszt wyjazdu będzie niższy.

  

Gorąco zachęcam do skorzystania z tej formy wypoczynku!