Aktualności Sołectwa

 

Wiesz coś o nadchodzącym wydarzeniu i chcesz zaprosić mieszkańców.

Uważasz, że relacja powinna pojawić się na portalu.

Masz pomysł i zależy Ci na rozwoju naszej wioski. 

 

Napisz na adres: parafia.noskow@wp.pl

 • 12 maja 2018 roku odbyła się uroczystość związana z 90. rocznicą powstania Ochotniczej Straży Pożarnej w Noskowie

 •  

  Dnia 21 kwietnia 2018 r. w Świetlicy Wiejskiej w Noskowie odbyło się doroczne spotkanie z okazji DNIA SENIORA, którego organizatorem była Szkoła Podstawowa w Noskowie oraz Sołtys i Rada Sołecka Wsi Nosków. 

 •  Wielkanoc 2018

   

  Drodzy Mieszkańcy Noskowa!


  Z okazji zbliżających się Świąt Wielkiej Nocy pragniemy złożyć serdeczne życzenia: pogody w sercu i radości płynącej ze Zmartwychwstania Pańskiego, a także zadowolenia w każdy nadchodzący dzień.

   

  Niech te święta, pełne nadziei i wiary, radosnych i rodzinnych spotkań przy wielkanocnym stole przyniosą wszystkim zadowolenie i wiarę w innych ludzi.

   

  Życzenia Radosnych Świąt Wielkanocnych wypełnionych słońcem i nadzieją budzącej się do życia wiosny składają:

   

  Sołtys Wsi Nosków - Roman Dworzyński

  oraz członkowie Rady Sołeckiej

 •  

  Dnia 11 marca 2018 r. w Świetlicy Wiejskiej odbyło się tradycyjne spotkanie z okazji Dnia Kobiet, w którym uczestniczyło ponad 100 mieszkanek Noskowa.

 •  

  Sołtys Wsi Nosków, Rada Sołecka Wsi Nosków oraz Stowarzyszenie Kulturalno – Oświatowe "Noskowiacy" serdecznie zapraszają wszystkie Panie na spotkanie z okazji "Dnia Kobiet", które odbędzie się dn. 11 marca 2018 r. (niedziela) o godz. 16:00 w Świetlicy Wiejskiej w Noskowie.

 •  

  Boże Narodzenie 2017

   

  Drodzy Mieszkańcy Noskowa!

   

  Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia pragnę złożyć najserdeczniejsze życzenia.

   

  Boże Narodzenie jest szczególnym czasem spędzanym w gronie najbliższych, przy zapachu choinki i dźwiękach kolęd, w atmosferze wzajemnej życzliwości. Niech te dni będą czasem wypoczynku od trosk dnia codziennego.

   

  Niech Boże Dziecię wprowadza pokój w Waszych sercach i domach, na nowo ubogacając wiarę, a nadchodzący Nowy Rok 2018 przyniesie wiele pomyślności oraz realizacji planów i zamierzeń.

   

   

  Sołtys Wsi Nosków

   

  Roman Dworzyński

 •  

  W sobotnie popołudnie - 11 marca 2017 r,. w Świetlicy Wiejskiej w Noskowie odbyło się spotkanie z okazji Dnia Kobiet.

 •  

  Sołtys, Rada Sołecka i Stowarzyszenie Kulturalno – Oświatowe "Noskowiacy" serdecznie zapraszają wszystkie Panie na spotkanie z okazji "Dnia Kobiet", które odbędzie się dn. 11 marca 2017 r. (sobota) o godz. 16:00 w Świetlicy Wiejskiej w Noskowie. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

 •  

  Dnia 18 stycznia 2017 r. o godz. 9:00 w Sali UMiG Jaraczewo odbedzie się szkolenie w zakresie stosowania środków ochrony roślin.

 •  

  W piątek - 1 kwietnia 2016 r., 50-osobowa grupa mieszkańców Noskowa pojechała na mecz Lecha Poznań ze Śląskiem Wrocław. Mecz odbył się na stadionie INEA w Poznaniu. Organizatorem wyjazdu był Sołtys Wsi Nosków - Pan Roman Dworzyński, natomiast sponsorem biletów  na mecz był Bank Spółdzielczy w Jarocinie.

 •  

  W sobotnie popołudnie - 5 marca 2016 r,. w Świetlicy Wiejskiej w Noskowie odbyło się spotkanie z okazji Dnia Kobiet.

 •  

  Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców  na pierwszą ZUMBĘ w Noskowie z instruktorką tańca – Panią Iwoną Borkiewicz.

 • Dnia 11 marca 2015 r. w świetlicy wiejskiej w Noskowie odbyło się zebranie sołeckie, na którym dokonano wyboru Sołtysa oraz przedstawicieli do  Rady Sołeckiej na 4-letnią kadencję.